А+ збільшити шрифт

А- зменшити шрифт

В Попасной теперь есть мобильный Центр предоставления административных услуг

Джерело - Попасная.City

17 серпня Попасна отримала мобільний центр надання адміністративних послуг. Коли він пройде всі необхідні тестування та випробовування мешканці населених пунктів, які увійшли до складу Попаснянської об'єднаної територіальної громади зможуть отримати більше ніж 150 послуг безпосередньо за місцем проживання. Про те, як мобільний ЦНАП вдалось отримати, нам розповів Попаснянський міський голова Юрій Онищенко.

За його словами, про те що існує міжнародна програма під егідою ПРООН, в рамках якої громади можуть отримати мобільні ЦНАП, Попаснянська міська рада дізналась ще в 2016 році. Програма передбачала оснащення мобільними Центрами надання адміністративних послуг новоутворені ОТГ.

«Була надія потрапити до цієї програми. Хоча ми ще не були об'єднаною територіально громадою та й досі знаходимось у перехідній стадії, але ми довели, що нашій громаді необхідно мати такий ЦНАП. Сама програма довго розроблялась, і вже тільки наприкінці 2019 року ми отримали підтвердження, що Попасна потрапила в п’ятірку громад Луганської області, які отримають Центр надання адміністративних послуг. І ось вчора ми перші в області отримали цей автомобіль», - розповів міський голова.

18 августа 2020