А+ збільшити шрифт

А- зменшити шрифт

Інструкції з відправки SMS

Щоб отримати розклад мобільного ЦНАПу в SMS-повідомленні або відправити його родичам чи знайомим, які потребують послуг ЦНАПу, ви можете відправити SMS-код (наприклад: tsnapdn*1101) зі свого телефона на короткий номер 8668* або відправити його через інтернет вказавши номер на який Ви бажаєте відправити повідомлення з розкладом.

Відправка через Інтернет

Відправка SMS-повідомлення через інтернет можна через веб-сайт або з мобільного додатку «Мобільний ЦНАП Донецької області». Це цілком безкоштовно.

Відправка за SMS-запитом

Якщо ж в Вас немає інтернету але є мобільний додаток, то Ви можете зайти в розділ SMS-сповіщення, обрати пункт «В мене немає інтернету», вибрати той ЦНАП, який Вам підходить та натиснути кнопку «Створити SMS». Після чого Вас перекине в стандартний мобільний додаток для відправки SMS-повідомлень з заповненим текстом SMS-запиту (наприклад: tsnapdn*1101) та адресатом 8668*. Вам залишиться лише відправити це SMS.

*Вартість відправки SMS на номер 8668 для абонентів усіх національних GSM операторів становить 1 грн. Тариф вказаний у гривнях з урахуванням усіх податків Тільки для повнолітніх.
Технічна підтримка: +380 964831483 з пн.-пт. з 10-00 до 17-00 Організатор: ФОП Патинко Юрій Сергійович, 50065, Кривий Ріг вул. Матусевича 42, к.7.